REGISTRACE

We Run Prague můžeš běžet jako jednotlivec a utkat se s ostatními v kategoriích muži a ženy.

Registrační poplatek / startovné činí 390 Kč za osobu pro všechny, kteří se registrují do 15. 6., pro držitele karty ISIC po celou dobu registrace. Od 16. 6. činí startovné 590 Kč.

Od 26.6. 2013 není možné uhradit startovné převodem. Akceptujeme pouze platbu kartou.

Po registraci a zaplacení startovného ti přijde e-mailem potvrzení s čárovým kódem, které je nutné předložit při vyzvednutí startovního setu. Věnuj se naplno běhu a my se postaráme o to, aby i tví přátele na Facebooku věděli, že s námi běžíš. Ve chvíli, kdy proběhneš startovní čárou, ti můžeme sdílet na zeď „odstartoval jsem WE RUN PRAGUE“, ve chvíli, kdy proběhneš cílem, pak „doběhl jsem WE RUN PRAGUE“.

STARTOVNÍ SET

Po registraci a zaplacení poplatku za startovné ti přijde e-mailem potvrzení s čárovým kódem, které je nutné předložit při vyzvednutí startovního setu.

Výdej startovního setu bude probíhat od 12. 8. v Nike Prague (Na Příkopě 22, Slovanský dům, Praha 1). 

Pokud nejsi plnoletý, pro vyzvednutí startovního setu budeš potřebovat navíc ještě vytištěný a vyplněný Souhlas zákonného zástupce, který najdeš zde. Pokud tvůj zákonný zástupce nemůže přijít pro startovní set s tebou, je třeba mít podpis úředně ověřený. Tvůj startovní set může vyzvednout někdo jiný. Bude potřebovat tvůj potvrzovací mail s čárovým kódem a na místě ho také poprosíme o předložení jeho občanského průkazu.

Součástí startovního setu je tričko s tvým vlastním mottem, startovním číslem a jednorázový čip.

Doporučujeme všem běžcům, aby si na čip dopsali kontakt na blízkou osobu a případně všechny důležité informace o svém zdravotním stavu.

BĚŽECKÁ TRIČKA

Běžecké tričko slouží zároveň jako startovní číslo v závodě. Je proto nutné mít ho na startu na sobě.

PROGRAM

12:00  Zahájení programu
14:00 Sraz běžců v areálu Žlutých lázní
14:40  Nike training club: rozcvičení před startem
15:00 Otevření startovních koridorů
16:00 Start
17:50  Vyhlášení vítězů
18:10  DJ Robot
20:00  DJ Wich & Mike Trafik Battle

VÝHRY

Tři nejrychlejší účastníci We Run Prague v ženské i mužské kategorii získají produktovou podporu Nike v následující hodnotě:

1. MÍSTO Produktová podpora v hodnotě 30 000 Kč
2. MÍSTO Produktová podpora v hodnotě 20 000 Kč
3. MÍSTO Produktová podpora v hodnotě 10 000 Kč

Pro všechny ženy, které proběhnou cílem, je navíc připraveno losování o speciální cenu – plně hrazenou účast na běhu Nike v San Francisku. Losovat se bude během We Run Prague Party a vylosovaná závodnice si musí výhru bezprostředně po vyhlášení vyzvednout.

VÝSLEDKY

Výsledek ti bude zaslán po doběhnutí SMS zprávou na tvůj mobilní telefon.

Po závodu budou k dispozici všechny výsledky zde na webových stránkách.

FOTO ZE ZÁVODU

Po trati budou rozmístěni fotografové. Všechny tvé fotky ti po závodě zašleme.

K dispozici bude i hromadná fotogalerie zde na stránkách.

DOPRAVA

Pro dopravu do areálu Žlutých lázní v den závodu doporučujeme využít MHD. Vchod do areálu Žlutých lázní je v blízkosti tramvajové zastávky Dvorce. Do této zastávky tě dopraví tramvaje číslo 3, 17 a 21 nebo autobusy 118 a 124.

Tramvajový provoz bude částečně omezen pouze v době samotného závodu mezi 15.30 a 18.00 hod.

V případě, že se budeš na závod dopravovat autem, doporučujeme zaparkovat v odlehlejších částech Prahy.

V bezprostředním okolí Žlutých lázní bude omezena automobilová doprava a nebude možnost parkování.

OBČERSTVENÍ

Občerstvovací stanice budou umístěny po obou stranách na Václavském náměsti, další na Náplavce pod Jiráskovým mostem a poslední v prostoru cíle. Běžcům bude k dispozici přírodní voda Rajec a iontový nápoj Isostar v kelímcích i plastových láhvích. V cíli pak kromě vody a iontového nápoje také ovoce a energetické tyčinky. Stanice s občerstvením mají několik výdejních míst a dají se využít po celé své délce.

ŠATNA

V areálu Žlutých lázní ti bude k dispozici šatna i úschovna, kde se budeš moci převléknout a uložit své osobní věci v době běhu.

Otevírací doba je od 12.00 do 20.00 hod.

ZÁCHRANNÁ SLUŽBA

Na tvoji bezpečnost po celé trase běhu bude dbát Pražská záchranná služba, která je oficiálním partnerem závodu. Bude k dispozici na startu, podél trasy a v cíli. Zdravotníci budou po trase rozmístěni zhruba každých 500 metrů.